Notice: Undefined variable: sections in /home/mzadmin2/domains/mw-adwokat.pl/public_html/wp-content/themes/mw-adwokat/muffin-options/options.php on line 57
Kancelaria Adwokacka Magdalena Wesoła - Kompleksowa Pomoc Prawna

Szanowni Państwo,

Kancelaria Adwokacka Magdaleny Wesołej świadczy kompleksową pomoc prawną do osób indywidualnych i przedsiębiorców. Zdobyte wieloletnie doświadczenie niezbędne do reprezentowania naszych klientów i profesjonalizm oraz zaangażowanie skutecznie łączymy z dynamizmem naszego zespołu.

Klienci Kancelarii mogą liczyć na zindywidualizowane podejście do każdej sprawy, konsekwencję w dążeniu do realizacji założonych celów i rzetelną, miłą obsługę. Przy tym podstawą naszego działania jest zachowanie w tajemnicy wszelkich powierzonych na informacji oraz spełnianie oczekiwań naszych klientów. Zapewniamy pełny zakres usług prawnych.

Szczególne miejsce w zakresie naszej działalności znajdują:

Sporządzanie i negocjowanie umów
Sprawy odszkodowawcze
Sprawy z zakresu prawa bankowego i ubezpieczeniowego
Sprawy o podziały majątku i zniesienie współwłasności
Sprawy z zakresu prawa budowlanego i nieruchomości
Sprawy z zakresu prawa rodzinnego
Sprawy karne
Pomoc ofiarom przestępstw seksualnych

Zapraszamy do współpracy.

O mnie

Prawo jest moją pasją.

Nie boję się wyzwań, podejmując się prowadzenia spraw trudnych, także o charakterze precedensowym. We wszystkich sprawach zwracam szczególną uwagę na indywidualne podejście do klienta i jego sprawy, a moje doświadczenie zawodowe i zaangażowanie przekłada się na satysfakcję klientów z wygranych spraw. Nie lekceważę żadnej sprawy. Wierzę w powodzenie każdej, której prowadzenia się podejmuję.

Ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2010 roku jestem członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu. Prowadzę Kancelarię Adwokacką we Wrocławiu.

Potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami.


Skontaktuj się